Tisíce nejlepších vtipů přímo pro Vás a to kdykoliv a kdekoliv
Chumelí se chumelí,
padá snížek bílý,
škrábeme se v prdeli,
krátíme si chvíli.
Jednoho dne v parku,
ošukal jsem Klárku.
Teď se se mnou točí svět,
je mi třicet a jí pět.

Nikomu to nepoví,
hnije totiž ve křoví !
Je ve vězení zoofil, nekrofil, a vyznávač adrenalinových sportů. Zoofil říká:"Já bych si dal kočku..." nekrofil:"mrtvou..." a vyznavač adrenalinových sportů:"Mňaaauuu"
Vis, jak se pozna zoo-pedo-nekrofil?Ze v obchode osahava zmrzly kurata!
Šuká chlap ženskou a ona povidá: Moc to neumíš na to, že je ti 30.
On: Sešs dost drzá na to, že je ti 12.
Temná noc, kus za městem vleče pedofilní sadista za ruku dítě do nedalekého lesíka.
Dítě pořád opakuje: "Já se bojím, já se bojím."
Pedofil na to: "Pche, co ty?! Ale já půjdu ještě sám zpátky!!"
Jde maník okolo hřbitova. Vidí jak na nahrobní desce dva souloží.
Povídá mu: Puč mi ji taky.
Vyhrab si sám.
Vis kdo to je? Sadisticky zalozenej pedofilni nekrofil s uchylkou k zoofilii a sklonem ke kleptomanii? To je ten co suka maly mrtvy pejsky a nevraci obojky...
Učí pedofil plavat malou holčičku. Holčička se ptá. Opravdu si myslíte že bych se utopila, kdybyste ten prst vytáhl ??
Jede holčička výtahem do 10.patra. V 5.patře přistoupí úchyl a povídá teď ti ho strčím tam kdes ho nikdy nemněla, holčička vykřikne né né !!! do oka né.
To jde takhle chlapek na prochazku se psem a přijde na břeh řeky. Najde tam rozmasirovanou ženskou - mozek vyhrezlej, střeva potahaný okolo, no prostě hrůza. Uděla se mu špatně, tak se chce vyblít do řeky a jak se tak nakloní nad hladinu, kouká na hnusně zelenýho utopence. Se zoufalstvým pozvedne oči vzhůru a vidí na protejšim břehu na strome oběšeného chlapečka a pod nim plačící holčičku. Chlap přebrodí řeku a ptá se holčičky : "Proboha co se to tu stalo, vždyt to je strašny!" Holčička : " Buuu tatinek se s maminkou pohádal a zabil ji a pak si vzal kamen a utopil se. No a bráška když to viděl, tak se z toho oběesil." No a chlap, rozepíinaje si zip u kalhot, říka: "To máš teda pěkně blbej den."
Mami, tatinek me zneužíva. A jak tě zneuživa Aničko? Taha mě za ouška. Ale to není žadné zneuživaní Aničko a co ti při tom řika? KUŘ TY DĚVKO!!!
Prijde pedofil na piskoviste a vidi tam si hrat malou holcicku. Prijde k ni a povida: Vykur mi ho, nebo ti vydloubnu ocicko. Holcicka povida nevykourim, maminka mi rikala, ze se nemam bavit s cizimi lidmi. Pedofil se nasere a vydloubne ji oko, a povida ted mi ho vykur nebo ti vydloubnu druhe oko. Holcicka na to : Nevykourim, maminka rikala,ze se nesmim bavit s cizimi lidmi! Pedofil se nasere a vydloubne ji druhe oko. Holcicka breci a jde pryc. Pedofil povida: tak ted mi ho snad vykouris!!! Holcicka na to nevykourim, maminka rikala, ze az bude tma tak mam jit domu ...
Ptá se pán holčičky na pískovišti: "Holčičko, umíš počítat?"
"Umím, strejdo."odpovídá holčička. "Tak počítej s tím, že to bude kurva bolet!!!"
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz
Nápověda | Naše služby | Napište nám
TOPlist TOPlist